idea-home.pl

Blog tematyczny o budownictwie, aranżacjach wnętrz, ogrodzie.

Dom

Windy towarowe bezobsługowe

Windy towarowe bezobsługowe

Windy towarowe to urządzenia, które służą do transportu dużych ciężarów w pozycji pionowej. Windy towarowe są montowane w wielu rodzajach budynków – od domów mieszkalnych, poprzez budynki użyteczności publicznej, po obiekty przemysłowe. To świetne rozwiązanie dla magazynów, piętrowych budynków usługowych, sklepów, hal produkcyjnych. Sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie zachodzi potrzeba transportu ciężkich przedmiotów, lub towarów na paletach.

Winda towarowa – niezbędnik każdego dużego przedsiębiorstwa

To niezwykle potrzebna urządzenie, kiedy zachodzi potrzeba transportu produktów o różnych gabarytach. Windy towarowe to niezwykle trwale i solidne produkty, świetnej jakości.

Winy towarowe rodzaje:

  • Dźwigi elektryczne
  • Dźwigi hydrauliczne 
  • Windy elektryczne bez maszynowni

Windy mają różne rodzaje udźwigów: od 500 kilogramów do 1500 kilogramów. Liczba poszczególnych przystanków: do pięciu. Kabina windy może zostać wykonana przelotowo. Z kolei jeśli chodzi o sterowanie, to jest instalowane za pomocą przycisków z sygnalizacją świetlną i obecności kabiny na przystanku oraz zajętości dźwigu. Warto nadmienić, że windy towarowe mogą składać się z przenośników rolkowych. W windach towarowych montowane są także przenośniki taśmowe, które mają za zadanie obsługiwać wyprowadzenie produktów i to w trzech różnych kierunkach.

Warto dodać, że każda winda towarowa może być dodatkowo wyposażona w takie akcesoria jak: interkom, barierka kabiny, stacyjka w kasecie sterowniczej.

Windy towarowe bezobsługowe

Istnieje także niezwykle proste rozwiązanie, które u wielu osób sprawdziło się – windy przemysłowe bezobsługowe. Oznacza to, że nie wymagają obsługi, czyli stałego nadzoru przez operatora podczas użytkowania. To bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie. Dużym autem jest to, że tego rodzaju windy nie wymagają częstych prac serwisowych, konserwacyjnych. Wykonane są z bardzo dobrej jakość materiałów, dzięki czemu są trwałe i solidne. Każda winda posiada gwarancję, jednak dla maksymalnego bezpieczeństwa zaleca się systematyczne przeglądy i konserwację. Taki zabiegi pomogą także utrzymać windę w najlepszym porządku.

Fachowcy tacy jak http://www.lift.pl/dzwigi/dzwigi-towarowe z pewnością zamontują zamówiony produkt z należytą starannością i dokładnością. Warto dodać, że jest to zespół z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku. Pracownicy zadbają o to, aby zamontowana winda była przestrzenna, funkcjonalna i zamontowana priorytetowo. Właśnie w taki sposób podchodzimy do klienta – indywidualny i najważniejsze, aby to nasz zleceniodawca był po prostu zadowolony.

 

Udostępnij